Kancelarię wyróżnia indywidualne i wyjątkowe podejście do Klienta, którego podstawą jest gruntowne, wielopłaszczyznowe doświadczenie zawodowe w zakresie świadczenia pomocy prawnej zarówno na rzecz biznesu jak i osób indywidualnych.

Krzysztof Kowalik - Radca Prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie oraz urzędnik mianowany korpusu służby cywilnej. Zajmował stanowiska kierownicze w komórkach prawnych w PKP CARGO S.A. oraz w PLNG S.A. koordynując w zakresie prawnym przygotowanie strategicznej dla interesów kraju inwestycji - gazoportu LNG w Świnoujściu. Mec. Kowalik posiada też doświadczenie jako prawnik w Polskim Górnictwie Naftowym i Gazownictwie oraz ponad 4-letnie doświadczenie w komórkach prawnych Ministerstwa Skarbu Państwa oraz Ministerstwa Infrastruktury. Oprócz praktyki biznesowej oraz w sferze działalności podmiotów publicznych specjalizuje się w prowadzeniu spraw rozwodowych oraz mediacji w sprawach rodzinnych. Posługuje się językiem angielskim.

Tomasz Michalski - Radca Prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Stefana Kardynała Wyszyńskiego, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Posiada bogate doświadczenie zdobyte w wiodących kancelariach prawnych. Specjalizuje się w problematyce prawa pracy, prawie gospodarczym i szeroko pojętym prawie administracyjnym. W swojej praktyce mec. Michalski prowadził wiele spraw sądowych świadcząc pomoc prawną zarówno na rzecz osób fizycznych jak i przedsiębiorców, w tym podmiotów z sektora energetycznego. Mec. Michalski ma ponadto szerokie doświadczenie w sporządzaniu prospektów emisyjnych oraz analiz prawnych tzw. due diligence podmiotów z sektora publicznego. Posługuje się językiem angielskim oraz hiszpańskim.